Başbakan Alex!

Perşembe 07.10.2010 15:06
Alex'in doğum yeri olan Curitiba'nın bağlı olduğu Parana bölgesinin gazetesinin internet sitesi, Parana Online'da ilginç bir yorum haber yapıldı. Brezilya'da yapılan seçimlerde Danrlei, Romario, Bebeto, Roberto Dinamite ve Marques gibi isimlerin başarılı olması, Trabzonspor'un eski oyuncusu Marcelinho ile Vampeta'nın seçimlerde başarısız olması köşe yazarı Luis Claudio Massa tarafından masaya yatırıldı.

Massa, Türkiye'deki en karizmatik Brezilyalı dediği Alex'in Parana bölgesinden seçime girmesi durumunda seçileceğini ve siyasetteki yolunun futboldaki gibi açık olabileceğini belirtti. Massa, ayrıca Beşiktaş'ın eski oyuncusu Ricardinho'nun da siyasette başarılı olabileceğini iddia etti.

Palmeiras'a dönüyorum
Brezilya'da yayım yapan Media Sem Midia'dan Ana Sheila imzalı haberde, Alex'in sezon bitiminde Palmeiras'a döneceğini söylediği iddia edildi. 'Noticias_SEP'ten alınan bilgiye dayanarak verilen haberde, Alex'in Scolari ile Brezilya Ligine dönmeye hazırlandığı bildirildi. Haber Alex'in söylediği, "Sözleşmem sezon sonunda bitiyor. Sözleşmem bittikten sonra herşey olabilir" sözleriyle sonlandırıldı. Başlığa, "Alex: Palmeiras'a dönüyorum" sözü çıkarılmasına rağmen Alex'in ağzından haberin hiçbir bölümünde bu sözlerin çıkmaması da dikkat çekici.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN