Milli Takımına kaptan oluyor

Perşembe 07.10.2010 14:57
Fenerbahçeli Andre Santos, Brezilya Milli Takımında kaptanlığa oynuyor. BAE'de oynanacak hazırlık maçları için Dubai'de bulunan Brezilya Milli Takımında eğlenceli dakikalar yaşandı. Takımın yenileri akşam yemeği öncesinde Tanrıya kendilerini milli takıma yükselmelerine yardımcı olduğu için teşekkür ettiler. Mano Menezes, "Tanrı ve sizin yetenekleriniz" diyerek genç oyuncuları onore etti. Robinho eline aldığı kamerayla takım yemeğini görüntüledi. En son olarak da sözü F.Bahçeli Andre Santos aldı ve bir kaptan gibi konuşarak, "Bu gençler Brezilya Milli Takımında oynamanın gururunu yaşıyorlar. Onlar adına teşekkürler Tanrım" dedi.

İŞTE KAMPTAN ÇOK ÖZEL FOTOLAR-TIKLA

Andre Santos: F.Bahçe'de iyi oynamak zorundayım
Fenerbahçe'nin Brezilyalı oyuncusu Andre Santos milli takım kampına katılmak için Dubai'ye gitti. Diğer takım arkadaşlarının aksine 2 saatlik bir uçuştan sonra Duabi'ye inen Santos, hiç yorgun olmadığını belirterek, "Kuşkusuz son zafer bizim için çok iyi oldu. Harika bir ortamdayım. Bankta yada sahada olmak önemli değil. Tanrıya şükür ben bu maçta bir gol attım. Attığım golün tadı çok güzeldi. Takımımda iyi oynayıp goller attıkça milli takımdaki yerim de sağlamlaşacak" diye konuştu.

İŞTE KAMPTAN ÇOK ÖZEL FOTOLAR-TIKLA

İstanbul'a alışamadım
Andre Santos, Dubai'de milli takım kampında Türkiye'deki soğuğa bir türlü alışamadığını söyledi. Brezilya'dan gelen oyuncuların Dubai'yi soğuk bulması hakkında espri yapan Santos, "Biz zaten hep soğuktayız. Onlar Türkiye'de oynasa hiç ısınamayacaklar" diye espri yaptı. Dubai'nin İstanbul'a göre çok sıcak olduğunu belirtti.

BU FOTOĞRAFLARI İLK KEZ GÖRECEKSİNİZ-TIKLAYIN
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN