Şerefsizler var

Cuma 15.10.2010

Darüşşafaka'yı ziyaret eden Yıldırım "Sakatlığı çok seks yüzünden" denilen G.Saraylı oyuncuya destek verdi: Şerefsizler lafını hak eden çok

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Darüşşafaka Eğitim Kurumları'nı ziyaret etti. Aynı zamanda F.Bahçe kongre üyesi olan okul müdürü Adnan Ersan, öğrencilerin yaptığı bir tabloyu başkan Yıldırım'a hediye etti. Yıldırım burada, "Çok seks yaptığı için sakatlandı" denilen ve bu nedenle isyan ederek "Şerefsizler" diyen Arda Turan'a da sahip çıktı. Yıldırım, "Şerefsiz ağır bir laf değil mi" sözüne şu cevabı verdi: Kaba olmamış, hak edenler çok."

Altyapıya eğilmeliyiz
Arda'nın çok doğru şeyler söylediğini belirten başkan Yıldırım, F.Bahçe'yle ilgili soruya ise "Bana değil Aykut Kocaman'a sorun" cevabı verdi. YıldırımMilli Takım için de şu değerlendirmeyi yaptı: "Hiddink geldi diye Türk futbolu iki günde zirveye çıkmaz. Sorunları oturup çözmek lazım. Türk futbolu yeniden yapılanmalı. Her önüne gelen futbolcu olmamalı, kaliteli isimlerin gelmesi için kısıtlama yapılmalı. Bölgesel ligler yapılmalı, altyapıya önem verilmeli."


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN