Özer ameliyat olacak

Çarşamba 20.10.2010 17:55

Fenerbahçe'nin Spor Toto Süper Lig'de oynadığı Konyaspor maçında sakatlanan oyuncumuz Özer Hurmacı'nın, daha önce de operasyon geçirdiği sol ayak tarak kemiğinden bir kez daha ameliyat olmasına karar verildi.

Ankaraspor'da oynadığı dönemde sol ayak tarak kemiği kırılan Özer Hurmacı, Fenerbahçe'ye transfer olduğu geçen sezon başında ayak tarak kemiğinden bir operasyon geçirmiş ve tüm sezon ayağındaki platinle futbol oynamıştı.

Geçtiğimiz sezon sonu sol ayağındaki platin alınan Özer Hurmacı Konyaspor'la oynanan Spor Toto Süper Lig'in 8. hafta maçında tekrar aynı yerden sakatlanmış ve yapılan tetkikler sonucu oyuncumuzun sol ayak tarak kemiğinde çatlak tespit edilmişti.

Genç futbolcuya Fenerbahçe Profesyonel Futbol Takımı Sağlık Ekibinin uyguladığı çeşitli testler sonucu, Özer Hurmacı'nın tekrar sol ayağından ameliyat olması gerektiği açıklandı. Bugün akşam saatlerinde Almanya'ya gidecek olan Özer Hurmacı, Münih'te bulunan Bogenhausen Clinik'te, ayak ortopedisi alanında Dünya çapında ün yapmış olan Prof. Dr. Seebauer tarafından ameliyat edilecek. 22 Ekim Cuma günü gerçekleştirilecek operasyon sonrası rehabilitasyon sürecine başlanacak olan Özer Hurmacı, daha sonra Türkiye'ye dönerek, Fenerbahçe Spor Kulübü Can Bartu Tesisleri'nde tedavi programını sürdürecek
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN