Alex'ten derbiyi kazanma şifresi

Cumartesi 23.10.2010 13:49

Fenerbahçe'nin takım kaptanı Alex de Souza, az hatayla oynayıp, sonuca etki eden küçük detayları lehlerine çevirmeyi başarmaları halinde Galatasaray ile yarın yapacakları derbi maçı kazanabileceklerini söyledi.

Alex, FB Şükrü Saracoğlu Stadı'nda dağıtılmak üzere, Galatasaray maçı için hazırlanan Maç Günlüğü'ne açıklamalarda bulundu. Takımın iyi bir hava yakaladığını belirten Alex, şunları kaydetti:

''Bu havayı devam ettirmek adına çok önemli bir derbi maçına çıkıyoruz. Herkesin bildiği gibi derbilerin sonucunu önceden kestirmek zordur. Ancak seyircimizin önünde oynadığımız Galatasaray maçlarında çok uzun zamandır üstünüz. Saha içinde çok az hatayla oynayıp, sonuca etki eden ufak detayları da lehimize çevirmeyi başarırsak, bu derbiyi galibiyetle kapatırız. Bunu başaracak güçteyiz. Tüm takım olarak bu işin ciddiyetinin farkındayız. Tüm gücümüzle hedefimize ulaşmak için çalışıyoruz ve bunu başaracağımıza inanıyorum. Galatasaray galibiyetiyle yolumuza devam etmek ve her zaman yanımızda olan taraftarımızı mutlu etmek istiyoruz.''

Karşılaşmayı izleyen futbolseverlere dostluk çerçevesinde, seyir zevki yüksek bir derbi yaşatmak amacında olduklarını belirten Alex, taraftarın desteğini beklediklerini kaydetti.
Etiketler Fenerbahçe, Alex
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN