Skordan çok dostluk konuşulsun

Cumartesi 23.10.2010 13:52

Fenerbahçe'nin milli kalecisi Volkan Demirel, Galatasaray ile yaptıkları karşılaşmaların zaman zaman olumsuz görüntülere sahne olabildiğini kaydederek, ''İnşallah skordan çok bu maçtaki dostluk konuşulur'' dedi.

Volkan Demirel, FB Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Galatasaray ile yarın yapacakları derbi karşılaşması öncesinde dağıtılacak Maç Günlüğü'ne açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe ile Galatasaray arasında yapılan karışlaşmaların iki takım için de merakla beklenilen ve her zaman büyük değeri olan karşılaşmalar olduğunu kaydeden Volkan Demirel, şöyle dedi:

''Sporseverler ve her iki takımın taraftarı açısından hem de futbolcular açısından Fenerbahçe-Galatasaray maçları gerçekten anlamı çok büyük mücadelelere sahne olmuştur. Her maçımız renkli görüntülere sahne olabiliyor. Kazanan tarafın sevinci çok büyük olduğu gibi kaybeden taraf da bir o kadar üzülüyor. Bu maç için söyleyeceğim tek şey iki takım için de centilmence bir maç olması. Geçmiş maçlara bakıldığında bazen biz sporcular olarak, bazen de taraftarlar olarak belki bizlere yakışmayan görüntülere sebep vermiş olabiliriz, ama inşallah skordan çok bu maçtaki dostluk konuşulur. Tabii ki biz Fenerbahçeli futbolcular olarak maçı kazanmak istiyoruz. Eminim ki Galatasaraylı futbolcuların da kendi adlarına böyle istekleri vardır, ama son yıllara bakıldığında Galatasaray'a karşı bariz üstünlüğümüz var. Umarım bu maçta da kazanır ve üstünlüğümüzü devam ettiririz. Ama en önemli olanı dostluk ve centilmenliktir.''
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN