Rambo yakalandı

Pazar 24.10.2010

Yüzlerce polisi harekete geçiren 'Rambo' lakaplı fanatik Fener taraftarı Okan Güler, saklandığı köpek kulübesinde gözaltına alındı

Bugüne kadar çok sayıda ilginç eylemle gündeme gelen, son olarak bir polisin silahını çalarak kayıplara karışan 'Rambo' lakaplı fanatik F.Bahçe taraftarı Okan Güler, yakalandı... Şükrü Saracoğlu Stadı'nda bugün oynanacak derbiye 2 gün kala (önceki gün) Kadıköy AKP ilçe binası önünde nöbet tutan bir polisin içinde 30 mermi bulunan otomatik silahını (Akrep) çalarak kayıplara karışan Güler, İstanbul polisini alarma geçirdi. Önceki gece yüzlerce polisin katılımıyla Şükrü Saracoğlu Stadı dahil pek çok yerde aranan Rambo, bulunamadı.

YÖNETİCİ KOÇ'UN GELMESİNİ İSTEDİ
Otoyol kenarları, parklar, hastane bahçeleri...Her yeri arayan ancak Güler'in izine rastlayamayan polis, dün sabah saat 10.00 sularında izine ulaştı. Ancak Rambo, takipten kurtularak kaçmayı başardı ve Söğütlüçeşme'de bir apartmanın bahçesindeki köpek kulübesine saklandı. Güler'in yerini belirleyen polis, çevrede geniş güvenlik önlemleri alarak operasyona başladı ve özel harekat timlerinin desteği ile gözaltına aldı. Rambo, gözaltı sonrası yönetici Ali Koç ile Osman Ekmekçi isimli arkadaşının getirilmesini istedi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN