G.Saray şaşırttı

Pazartesi 25.10.2010

"İlk yarıda çok kötü oynadık. G.Saray bizi şaşırttı. Stratejileri bizi oynatmamaktı. 2. yarıda dengeyi kurduk ama sonuca gidemedik"

Şampiyonluk yarışındaki rakiplerinden Trabzonspor'a deplasmanda 3-2 yenilen, Beşiktaş ile 1-1 ve dün Galatasaray ile de Kadıköy'de golsüz berabere kalan Aykut Kocaman, ezeli rakiplerinin kendilerini şaşırttığını söyledi. Sarı-lacivertli teknik adam, "Sonuç normal. Bu sonuçta bizim kadar rakibimizin oyun planının da etkisi vardı. Özellikle ilk yarıda Galatasaray çok daha etkiliydi. Saha yerleşimleri, bizi durdurmak ve hatalarımız üzerine kurulu bir oyundu. Ana amaçları, savunmamızdan çıkmamızı engellemekti" dedi.

2. yarı maçı daha çok istedik
Stoch, Dia ve Alex'i bir araya getiremediklerini belirten Kocaman şöyle konuştu: "Galatasaray'ın oyun planı ilk yarıda iyi işledi. İlk yarı çok geniş alanda oynamaya çalıştık ama bunu başaramadık. 2. yarıda iki seçeneğimiz vardı, ya oyuncu değiştirmek, ya da varolan oyuncularla oyunu değiştirmekti. Biz var olan oyuncularımızla devam ettik. 2. yarıda Galatasaray kalesinde daha çok gözüktük. Galibiyet için üretken olamadık ama maçı daha çok istedik."

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN