11'i istiyorum

Perşembe 28.10.2010

"Hayatımda böyle sakatlık yaşamadım. G.Saray maçında ciddi darbeler aldım. Bursa liderliği hak ediyor ama yenmeye gideceğiz"

Kas yırtığı oluşmuştu
G.Saray maçında aldığı darbeler nedeniyle sol kaburga bölgesinde kas yırtığı oluşan Niang, "Türkiye'de kural dışı sertlik yapılıyor. Derbi Fransa'da oynansaydı G.Saray'dan 2-3 oyuncu kırmızı kart görürdü" dedi. Basın toplantısı düzenleyen Senegalli yıldız, hayatında ilk kez böyle bir sakatlık yaşadığını belirtip, "Futbolda az, hatta hiç rastlanmayacak bir sakatlık bu. Hakemler de müsamaha gösteriyor. Bu sinir bozucu bir olay. Ve normal bir durum değil" dedi.

Alex mi, Semih mi?
Niang ağrıları devam etmesine rağmen sağlık ekibinin yoğun çabası ile Bursaspor maçına yetişebileceğini de söyledi. Bursaspor'un oynadığı futbolla liderliği hak ettiğini söyleyen Niang şöyle konuştu: "Bursa'da oynamak istiyorum. Sanırım maç günü karar verilecek. Bursaspor iyi takım ve zor bir maça çıkacağız. Tek düşüncemiz kazanmak." Gazetecilerin, "Alex ile mi, Semih ile mi oynamak istersin" sorusuna ise Niang, "Kararı hoca verir. Benim için fark etmez" dedi.Etiketler Niang, Fenerbahçe
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN