Web Sürümüne Geç

Hakemlere uyarı

Pazartesi 02.11.2010

"Sertlik futbolun doğasında var ama aşırısına müdahale edilmeli, hoşgörü gösterilmemeli. Hakemlerimiz oyuna hakim olmalı"

Bize karşı çok sertler
F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, F.Bahçe dergisi kasım ayı başyazısında ilginç noktalara temas etti. G.Saray ve Bursa beraberliklerinin kendilerini üzdüğünü kaydeden Yıldırım, sakatlıkların ise planlarını bozduğunu ifade etti. Yıldırım, "Sakatlıklar bizi zor durumda bırakıyor. Sertlik futbolun doğasında var, ancak aşırısına müdahale edilmeli, müsahama gösterilmemeli. Rakiplerimizin takımımıza karşı oynadığı sert futbol, ciddi ve uzun süreli sakatlıklara neden oluyor" dedi.

Muhalefete de seslendi

Hakemlerin devreye girip duruma müdahale etmeleri gerektiğini dile getiren Yıldırım, "Hakemlerimiz saha içerisinde oyuna hakim olmalı, sporcu sağlığını tehdit edecek, maçın sonucunu etkileyecek boyutta hareket ve faullere izin vermemeli" diye konuştu. Muhalif sesleri de eleştiren Yıldırım, bu konuda ise şu sözlere yer verdi: "Camiamız, takımımızın aldığı olumsuz sonuçları kendisine fırsat bilenleri çok iyi tanıyor. F.Bahçe'yi hiç kimse kendi popülaritesi için kullanamaz."

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN