İşime bakarım

Perşembe 25.11.2010

"Fenerbahçe'ye faydalı olmak için elimden geleni yapıyorum. Beni takımda görmek istemiyorlarsa devre arasında ayrılmaya hazırım"

Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Cristian Baroni sonunda çark etti. Brezilyalı yıldız, tek amacının sarı-lacivertlilere faydalı olmak istediğini ifade ederek, "Sadece futbol oynamak ve işimi yapmak istiyorum. Her hafta sert eleştirilere maruz kalıyorum. Bunları hak edecek bir şey yapmadığımı düşünüyonum.
Hocamla aramızda bir sorun yok. Hedefim burada kaldığım sürece maksimum katkı verebilmek. Eleştirilere kulaklarımı tıkadım" şeklinde konuştu.

4 yıl sözleşmesi var
İstenmediği yerde durmayacağını belirten sambacı, "Kulübüm eğer beni gözden çıkardıysa yapacak bir şey yok. Başımın çaresine bakarım" dedi. Cristian, Fenerbahçe'den ayrılması durumunda ülkesi Brezilya'ya dönmek istediğini ifade etti. 27 yaşındaki futbolcu, son aldıkları Bucaspor galibiyetiyle morallendiklerini ve şampiyonluk yolunda ilerlemek adına önemli bir adım attıklarını belirtti. Cristian'ın, Fenerbahçe ile 2014'e kadar sözleşmesi var.


DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA