Hakaret ediyor

Pazar 28.11.2010

"Oyuncular Özkahya'nın üslubunun itici, hakaretvari olduğunu söyledi. Otorite, futbolculara hakarete varan davranışve tavırlarla olmaz, dürüstlükle olur"

F.Bahçe'nin hocası Aykut Kocaman, hakem Halis Özkahya'yı eleştirdi. Soyunma odasında birkaç oyuncusundan hakemin üslubuyla ilgili şikayetler duyduğunu anlatan Kocaman, "Oyuncular üslubunun itici, hakaretvari olduğunu söyledi. Halis hoca çok genç. Oyuncular üzerinde otorite, hakarete varan davranış ve tavırlarla olmaz, kararların doğruluğuyla olur. Halis hoca bu konuda oyunculardan ve bizlerden gelen tepkileri dikkate almalı" dedi.

CRİSTİAN SÜPER OYNADI

Kocaman maçla ilgili de "Belediye son 5 hafta içinde 4 galibiyet 1 beraberlik almış bir takım. İlk 10-15 dakika sahaya iyi yerleştiler. Sonra biz oynamaya başladık ve golü bulduk. Böylesine dişli bir rakibe karşı galibiyet almak mutluluk verici" diye konuştu. Cristian'ın süper oynadığını vurgulayan başarılı hoca, takım savunması ile ilgili şunları söyledi: "Büyük fotoğrafa baktığımda savunmayla problemimiz var. Zaman zaman sağ ve sol tarafta sıkıntı oluyor."DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA