Sihirbaz değilim

Pazar 13.02.2011

"Seri ne kadar uzun sürerse rakipler o kadar paniğe girer. Beraber çalıştığımız ekip birbirini tanıdı, başarılı sonuçlar gelmeye başladı"

AYKUT Kocaman, ligde yakaladıkları serinin kendilerini şampiyonluk yolunda en şanslı takım haline getirdiğini söyledi. FB TV'ye konuşan Kocaman, teknik ekip ve futbolcuların birbirini daha iyi tanımasıyla iyi sonuçların gelmeye başladığını da söyledi. "Teknik adamlar sihirbaz değil. Sadece düşündüklerini uygulamaya çalışır. Bunlar bazen iyi sonuç verir bazen vermez. Trabzon ve Manisa
maçları bizim için iyi örnekler" dedi.

Maçı önceden yaşıyoruz
"SERİ ne kadar sürerse rakiplerin yaşadığı panik o kadar artar" diyen Aykut Kocaman, Kayserispor maçında da oyuncularından mücadele, yardımlaşma ve 90 dakika pres istedi. Her maçı karşılaşma öncesinde teknik ekibiyle analiz ettiğini ve planlar yaptığını da belirten Kocaman, "Öngörünüzün yüzde 100'ünün tutması mümkün değil. İnsanların bunu kabul etmesi her şeyi kolaylaştırır" diye konuştu.

'En'lerle dolu bir takım
KOCAMAN yarınki rakipleri Kayserispor ve hocası Şota'yı da övdü. Kocaman, "Ligin enleriyle donatılmış, ciddi, disiplinli organize bir antrenör takımıyla karşılaşacağız. Bizim için gerçek bir test maçı olacak. Takım olmak kolay değil. Şota bunu çok kısa sürede başarmış bir teknik adam" dedi. Kocaman, takımın savunma yapmayı geç öğrendiğini de belirtti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN