Web Sürümüne Geç

  Bizleri tuzağa düşüremezler

  04 Nisan 2011, Pazartesi

  Aziz Yıldırım: Bize tuzak kurmaya çalışanlar bir gün kendi kazdıkları kuyuya düşecekler

  Rahatsız oldular
  F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, futbol takımının başarılarının bazı kesimleri rahatsız ettiğini ve çeşitli senaryoların üretilmeye başlandığını savunarak, "Asla içine çekilmeye çalışılan tuzaklara düşmeyeceğiz" dedi. Kulübe atılmaya çalışılan her iftiraya gereken cevapları verdiklerini vurgulayan Yıldırım, "Fenerbahçe kulübü, asla içine çekilmeye çalışıldığı tuzaklara düşmeyecektir. Bu tuzakları kurgulayanların, kazdıkları kuyulara düştüklerini, tüm spor kamuoyu yakın zamanda görecektir" yorumunu yaptı.

  İnanç ve sabır şart
  Başarının, inanç ve sabır gerektiren bir süreç olduğunu kaydeden başkan Yıldırım şöyle devam etti: "Şampiyonluk hedefine kilitlenmiş ve inanmış olan takımımızın, motivasyonunu kaybetmemesi ve bu yolda emin adımlarla yürümesi, taraftarımızın sonsuz desteği ile mümkün olacaktır. Türkiye'nin en büyük spor kulübü olarak; Türkiye'nin en büyük ve değerli şirketleri arasında da yerimizi aldık. Mali alanda yaşanan bu gelişmeler, kulübümüzün geleceğinin teminat altına alındığını bizlere göstermektedir."

  Geçtiğimiz aylarda yapılan tüzük kongresinin iptaline ilişkin Asliye Hukuk Mahkemesi'nde açılan davanın kabul edilmesi halinde seçim sürecinin en az 6 ay daha ertelenebileceği belirtildi. Bunun için yönetimden birisinin mahkemeye başvurarak 'Tehir-i icra' kararı aldırmasının yeterli olacağı öğrenildi.  Etiketler Aziz Yıldırım
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN