İşte taraftar

Pazartesi 04.04.2011

Adeta şampiyonluk provası yapan sarı-lacivertliler, beraberliğe rağmen maçtan sonra futbolcuları tribüne çağırarak alkışladılar

SARI-lacivertli taraftarlar, Fenerbahçe'nin Bursaspor ile yaptığı mücadeleye adeta şampiyonluk maçı gibi ilgi gösterdi. Biletleri günler öncesinden tükenen karşılaşma için erken saatlerden itibaren Kadıköy'e gelen Fenerbahçeli taraftarlar, Şükrü Saracoğlu Stadı tribünlerindeki yerlerini alır almaz da şova başladı. Karşılaşma başlamadan önce Türk Telekom kale arkası tribününde yapılan koreografi ile bu sezon sonu beklenen 18. şampiyonluk resmedildi.

Şampiyonluk için saldır
SARI, lacivert ve beyaz kartonlarla kupa resmi oluşturulurken, kupanın üzerinde "18" yazıldı. İki tribün arasında açılan pankartta da "Şampiyonluk için saldır Fenerbahçe'' yazısı yer aldı. Sarı-lacivertlileri ligde Kadıköy'de en son yenen takım olan Bursa için "Dişe diş kana kan intikam intikam'' şeklinde tezahüratlar yapıldı. Susmak bilmeden takımlarını destekleyen taraftarlar, beraberliğe rağmen maç sonunda futbolcuları tribünlere çağırarak alkışladı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN