Hala ayaktayız

Salı 05.04.2011

"Zorlu serideyiz ve sadece 2 puan kaybettik. Rakip de kaybedecek Önümüzde 7 finalimiz var. Böyle oynarsak şampiyon oluruz"

Bursaspor beraberliği ve liderliğin kaybedilmesi F.Bahçe'de beklendiği gibi "kırılma" yaratmadı. Karşılaşma sonrasında başkan Aziz Yıldırım, teknik direktör Aykut Kocaman ve taraftarın destek verip, "Başın öne eğilmesin" dediği futbolculara dün yine "moral" aşılandı. Aykut Kocaman antrenman öncesinde futbolcularla konuşarak, "Başınızı dik tutun, Bursa maçını unutun. Şampiyonluk bizim" dedi.

Şampiyonluğa inanın
Oyuncularına, "Daha 7 finalimiz ve alınacak 21 puan var. Rakibimiz de bizim geçtiğimiz zorlu seriden geçecek ve mutlaka puan, puanlar kaybedecek. Önemli olan aynı istek ve disiplin ile oynamaya devam etmeniz. Moral bozukluğuna gerek yok" diyen Kocaman maçta sergilenen mücadele için tüm takıma bir kez daha teşekkür etti. Kocaman camia ve kendisi gibi oyuncuların da şampiyonluğa inanmasını istedi.

Eskişehir seferberliği
Bursa maçında oynayamayan Emre ve Selçuk'un Eskişehir sınavına yetiştirilmesine çalışılıyor. Dün de idmana çıkmayan ve kendilerine verilen özel programı uygulayan ikili için teknik direktör Aykut Kocaman, doktorlardan dakika dakika haber alıyor. Sağ arka adalesinde yırtık bulunan Emre'nin durumu daha ciddi görünüyor.

Durma zamanı değil
Haftayı Bursaspor beraberliği ile kapatan F.Bahçe ara vermeden Eskişehir maçı hazırlıklarına başladı. Bursa sınavında oynayanlar yenileme idmanı yaparken diğerleri koşu, top kapma ve minyatür kalede ter döktü. Sakatlıkları süren Emre ve Selçuk dışında A2 takımındaki Okan, Hasan, Berk ve Ertuğrul da idmana çıkmadı.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN