Ben istiyor Türkçe

Çarşamba 06.04.2011

Kendisini ifade edememekten ve vatandaşı Dia hariç kimseyle ortak dili konuşamamaktan yakınan Niang, Türkçe öğrenmek istediğini söyled

Henüz ilk sezonu olmasına rağmen F.Bahçe'de büyük işler yapan Mamadou Niang, sıkıntılar da yaşamıyor değil. Senagalli yıldızın en çok şikayette bulunduğu konu, maç içinde yediği tekmeler.Hemen hemen verdiği her demeçte bu konunun altını çizen Niang, futbol hayatı boyunca yemediği tekmeleri Türkiye'de bir sezonda yemekten şikayet etmişti. Niang'ın bir diğer büyük sıkıntısı ise derdini anlatamamak. 31 yaşındaki golcü, vatandaşı Dia ve Emre dışında takımda anlaşabildiği kimsenin bulunmadığından yakındı.

KENDİMİ YALNIZ HİSSEDİYORUM
Bu sıkıntısını Aykut Kocaman'la paylaşan Niang, "Fenerbahçe'de oynamaktan dolayı çok mutluyum. Ancak kendimi biraz yalnız hissediyorum. Maçlarda bana çok sert davranıyorlar. Her maçta dayak yiyorum, kendimi savunmak istiyorum ama başaramıyorum. Takım arkadaşlarımla iletişimim de zayıf. Türkçe öğrenmek istiyorum" dedi. Kocaman, yönetime başvurarak Niang'a bir Türkçe öğretmeni bulunmasını istedi.

Etiketler Aykut Kocaman, Niang, Dia
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN