Çok rahatım

Çarşamba 06.04.2011

"Kaybedilmiş bir şey yok. Trabzonspor şu an önde ama oynanacak 7 önemli maç var. Sezon sonunda ipi mutlaka göğüsleyeceğiz"

Başkan yardımcısı Nihat Özdemir, Bursa beraberliğinin kendilerini hedeften saptırmayacağını söyledi. Priştine Havalimanı'nın 20 yıllığına işletmesini alan ve iş için gittiği Kosova'da barışı koruyan TSK gücünün komutanları ile biraraya gelen Özdemir, "Bursa, geçen sezon şampiyon olmuş güçlü bir takım. Güzel bir maç oldu ama ne yazık ki kazanamadık. Şu anda Trabzon 2 puan önde ama önümüzde daha 7 maç var" dedi.

Komutanlar da istiyor
Şampiyonluk inancında hiçbir azalma olmadığını vurgulayan Özdemir, "Bursaspor maçından istemediğimiz bir skorla ayrılmış olsak da kalan haftalarda yeniden Trabzon'un önüne geçeceğimizden kuşkum yok. Şu anda saygıdeğer komutanlarımız da Fenerbahçe'nin şampiyon olmasını istiyor. Bursa maçının artık dönüşü yok ama Allah izin verirse şampiyonluk kupası bizim olacak" açıklamasını yaptı.

Pozisyon penaltı
BAŞKAN yardımcısı Nihat Özdemir, Bursa maçında bir penaltılarının verilmediğini iddia etti... Semih'in düşürüldüğü pozisyonun penaltı olduğunu savunan Özdemir, "Sadece bizim değil, spor kamuoyunun görüşü de bu yönde. Ancak o pozisyonda hakem oyunu devam ettirdi. Yapacak bir şey yok" diye konuştu.

Dostluk maçı sözü
KOSOVA'DA önemli bir ticari anlaşma yapan başkan Yardımcısı Nihat Özdemir, iş için gittiği ülkede gelecekte dostluk maçı için de bulunmak istediğini dile getirdi. Özdemir, "Burada (Kosova) çok fazla Türk vatandaşı var. Biz de bu ülkenin güçlenmesinden yanayız. Kosova'ya yatırımlarımızı sürdürmek niyetindeyiz" dedi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN