12. adam şahlandı

Perşembe 07.04.2011

Örnek bir birliktelik sergiliyorlar. Takımı kenetliyorlar. Tahriklere kapılmıyorlar. Küfür etmiyorlar. Her deplasmana koşa koşa gidiyorlar

F.BAHÇE taraftarı, 12. adam görevini başarıyla yerine getirirken olgun tavırlarıyla beğeni topluyor. Örnek bir birliktelik sergileyen sarı-lacivertliler, ne olursa olsun lig sonuna kadar takımı destekleme kararı aldı. Ve ocak ayında kaybedilen Ye n i Malatya kupa maçı sonrası kampa gidilen Antalya, F.Bahçe'nin şahlandığı yer oldu. Taraftarın muhteşem desteğiyle karşılanan takım kenetlendi, şampiyonluğa uzanan gidişat başladı.

15 otobüs tamamen doldu
Kadıköy'deki maçlar tamamen dolu tribünler önünde oynanmaya başladı. Olası bir cezaya karşı, Bursa taraftarının tahriklerine cevap verilmezken hakem Kuddusi Müftüoğlu'na yapılan protesto sınırlı tutuldu. Küfürü engelleyici pankartlar sayesinde Saracoğlu'nda küfür duyulmuyor. Sarı-lacivertliler, deplasmanlarda da takımlarını yalnız bırakmıyorlar. Eskişehir deplasmanı için ayarlanan 15 otobüs günler öncesinden doldu.

Beraberliğe rağmen tribüne çağırıp alkışladılar
NE olursa olsun, hangi sonuç alınırsa alınsın sezon sonuna kadar takımı destekleme kararı alan F.Bahçeli taraftarlar, son oynanan Bursa maçında da bunun en güzel örneğini sergiledi. Sarı-lacivertliler, alınan beraberliğe rağmen futbolcuları tribünlere çağırıp alkışlayarak yüreklendirdi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN