"Gitmek istiyorum"

Perşembe 07.04.2011 17:14
Fenerbahçe'nin nöbetçi golcüsünün milli maç arasının dönüşünde Başkan Aziz Yıldırım tarafından görüşmeye çağrıldığı fakat bu görüşmede verdiği cevapla Yıldırım'ı şok ettiği ortaya çıktı. Sportaktik.com'un haberine göre; Başkan Yıldırım'ın Semih ile birlikte Uğur Boral'ı ofisine çağırdığı bu görüşmede iki oyuncuya da menajerleriniz olmadan gelin dediği bildirildi.

Hem Semih hem de Uğur görüşmede saygılarından hiç taviz vermezken, Uğur Boral, Yıldırım'a, 'Burası benim yuvam. Sizin uygun gördüğünüz teklif kabulümdür' dedi.

Yıldırım daha sonra Semih'e, 'Senin için de bir teklif hazırlattım' dedi. Semih bunun üzerine, 'Başkanım her şey için teşekkürler ama kararım baki. Gitmek istiyorum. Beni anlayacağınızı umuyorum. Fenerbahçe yuvam ama artık gitme vakti geldiğini düşünüyorum' dedi.

Bir süre sessiz kalan Yıldırım, 'Tabii ki karar senin oğlum ama Tuncay gibi olma. Kapımız sana her zaman açık olacak' dedi.

Semih, bu cevap sonrası Başkanın elini öperek odadan çıkmaya hazırlandı. Tam odadan çıkarken Başkan Yıldırım Semih'e, 'Hadi oğlum bizi şampiyon yap da öyle git' dedi. Semih, 'Söz başkan şampiyonluk için herşeyimi vereceğim' deyip odadan çıktı.

Gözleri dolan Semih'i, odadan çıktıklarında Uğur sırtını sıvazlayarak teselli etti.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN