Şampiyonluk seni çağırıyor

Perşembe 07.04.2011

Bursa maçındaki puan kaybı ve Dia'nın sakatlığı Slovak yıldızı 'vazgeçilmez' yaptı. Stoch, Eskişehir'de takımın en büyük kozu

Bursa beraberliği ile lider Trabzonspor'un iki puan gerisine düşen Fenerbahçe, Eskişehir maçına mutlak galibiyet parolasıyla hazırlanıyor. Dia'nın da sakatlanmasıyla hücum gücü düşen sarılacivertli ekipte teknik direktör Aykut Kocaman, Miroslav Stoch ile özel olarak ilgileniyor. Galatasaray maçında sonradan oyuna girerek galibiyette büyük rol oynayan Slovak futbolcu ile görüşen Kocaman, "İşte zamanı geldi. Şampiyonluk yolundaki önemli virajdayız, sana güveniyorum. Kendini göster" diye konuştu.

Yeni sayfa açıyorum
EMRE'den gelen müjde ile yabancı kontenjanı sıkıntısını da aşan (Cristian'ı oynatmayacak) Aykut Kocaman'ın Stoch'u ilk 11'e koyması kesinleşti. Dünkü idmanda hırsıyla dikkat çeken Stoch, "Yedek kaldığım için bazen size kızıyordum ama sonra bunun benim suçum olduğunu anladım. Şimdi bir şans bulacağım ve elimden geleni yapacağım" diyerek hocasını rahatlattı. Slovak yıldızın, "Artık sezon sonuna kadar ilk 11'den beni kimse kesemez. Eskişehir maçı yeni bir sayfa olacak" dediği öğrenildi.

Etiketler Trabzonspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN