Emre gerçeği

Cuma 08.04.2011

Yıldız futbolcu, biraz riske edilse Bursa'ya karşı bile forma giyebilirdi F.Bahçeli kulüp yetkilileri "Emre, Eskişehir'de kesin sahada" dediler

Oynama ihtimali vardı
EMRE Belözoğlu hakkında, "Şu anki haliyle oynatılmaya kalkılırsa futbol hayatı biter" şeklinde ortaya atılan iddiaların dayanaktan yoksun olduğu bildirildi. Fenerbahçe kulüp yetkilileri, iddiaların çok saçma olduğunu bildirip, "Emre'nin adalesinde sorun var. Adalesinde problemi olan kaç oyuncunun futbol hayatı bitti bugüne kadar? Emre'nin Bursa maçında bile oynama ihtimali vardı. Ama ağrıları geçmeyince son anda maç kadrosundan çıkartıldı" dediler.

Dün yine takımla çalıştı
EMRE'nin geçen çarşambadan önceki 25 günde sadece 2 kez idmana çıktığı bilgisini veren sarı-lacivertli yetkililer, "Fenerbahçe olarak hiçbir futbolcumuzu tam olarak iyileşmeden sahaya sürmüyoruz. Emre Belözoğlu şu an iyi durumda görünüyor. Maç saatine kadar eğer bir aksilik, bir şanssızlık yaşanmazsa oynar. İddia edildiği gibi oynarsa da futbol hayatı bitmez" dediler. Önceki gün takımla birlikte idmanlara başlayan Emre, dün yine takımla çalıştı.

'Zorda bırakıyor'
EMRE Belözoğlu, hakkında aslı astarı olmayan haberlerin kendisini üzdüğünü söyledi. Milli futbolcu, "Bazen öyle haberler yapılıyor ki bizi zor durumlarda bırakıyor. Ailemize, hocamıza, yöneticilerimize hatta tüm camiaya bu yanlış haberler yüzünden hesap vermek zorunda kalıyoruz. Bu da bizleri üzüyor" dedi. Emre, yarın Eskişehirspor'a karşı büyük ihtimalle oynayacağını sözlerine ekledi.

Yokluğu hep sıkıntı
FENER, Emre'nin lig, Avrupa, kupa dahil oynamadığı 11 resmi karşılaşmada 4 mağlubiyet, 1 beraberlik yaşadı. Fener, Emre'siz Bursa'yı da yenemedi.
Etiketler Emre Belözoğlu
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN