Gönül koydu

Cumartesi 09.04.2011

A. Madrid'in patronu; Barça ve M. United gibi devleri peşinden koşturan milli yıldız için Aziz Yıldırım'la görüşme çabalarından sonuç alamadı

Galatasaraylı ve Beşiktaşlı yöneticilerle transfer görüşmeleri yapmak için İstanbul'a gelen Atletico Madrid'in sahibi Miguel Angel Gil'in asıl büyük hedefinin Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Gökhan Gönül olduğu ileri sürüldü. Dün başkan Aziz Yıldırım ile görüşme zemini aradığı ancak başaramadığı öğrenilen Gil'in, transferi gerçekleştirebilmek için 10 milyon euro'yu gözden çıkardığı, Gökhan'ı mutlaka yeni sezonda kadrolarında görmek istediği ifade edildi.

Bonservisi 15 milyon euro
Fenerbahçe yönetimi, sözleşmesi 2014'te sona erecek olan yıldız futbolcu için 15 milyon euro bonservis bedeli belirlemişti. Bu sezon kariyerinin en parlak dönemini geçiren Gökhan'ın peşinde Avrupa'nın birçok devi daha var. Manchester United, Barcelona, Arsenal, Tottenham, Milan ve Bayern Münih 26 yaşındaki futbolcuyu takipe almış durumda.

Semih ile de ilgileniyor
Atletico Madrid'in patronu Miguel Angel Gil'in, sezon sonunda sözleşmesi sona eren ve henüz yönetimle masaya oturmayan Semih Şentürk ile de ilgilendiği belirtiliyor. Semih'le La Liga'dan Deportivo ile Fransa'dan Toulouse da ciddi şekide ilgileniyor.

Savaş ÇORLU
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN