Biz bir aileyiz

Pazartesi 11.04.2011

Tam kadro Yobo'nun oğlunun yaş gününe katılan Fenerli futbolcular, birlik beraberlik mesajı verdiler

Gövde gösterisi yaptılar
ZORLU Eskişehir deplasmanından üç puan alarak şampiyonluk yarışında büyük bir engeli daha aşan Fenerbahçeli futbolcular, Yobo'nun oğlu Joey'in doğum günü partisinde adeta gövde gösterisi yaptılar. Yobo'nun Millenium Konakları'ndaki evinin bahçesinde düzenlenen partiye, kaptan Alex'in önderliğinde hemen hemen yerli-yabancı bütün futbolcular ailece katıldı.

Lunapark bile kuruldu
PARTİYİ bir organizasyon firması düzenledi. Bahçeye inşa edilen çadırın içine mini bir lunapark kuruldu. Dondurmacı, şekerci standlarının da kurulduğu bahçede palyaçolar ve animatörler çocukları eğlendirdi. Büyük bir dayanışma örneği gösteren sarı-lacivertli futbolcuların, "Biz iyi bir aileyiz" mesajı verdiği doğum günü partisine Fenerbahçe İdari Menajer Hasan Çetinkaya katıldı.

Fotoğrafa sığmadılar
Neşeli geçen doğum günü partisinde 1 yaşındaki Joey, anne-babasının yardımı ile pastasını kesti. Sarı-lacivertli futbolcular topluca fotoğraf çektirdi. Bazı isimler kareye sığmadı.

Emenike için izin çıkmadı
DOĞUM günü partisine Joseph Yobo'nun vatandaşı Karabüksporlu Emmanuel Emenike de davetliydi. Ancak Nijeryalı futbolcuya "Yanlış anlaşılır" diye yönetiminden izin çıkmadı. Emenike'nin bir süredir Fenerbahçe'yle adı geçerken, Yobo'nun da devrede olduğu ileri sürülmüştü.

Kendi aranızda eğlenin
YOBO'nun özel davetlileri arasında yer alan teknik direktör Aykut Kocaman, "Siz kendi aranızda eğlenin" diyerek oyuncusunun davetini nazikçe geri çevirdi. Sarı-lacivertli çalıştırıcı, hafta içinde kendi doğum gününde de kutlama yapılmasına izin vermemişti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN