Web Sürümüne Geç

  Biz bir aileyiz

  11 Nisan 2011, Pazartesi

  Tam kadro Yobo'nun oğlunun yaş gününe katılan Fenerli futbolcular, birlik beraberlik mesajı verdiler

  Gövde gösterisi yaptılar
  ZORLU Eskişehir deplasmanından üç puan alarak şampiyonluk yarışında büyük bir engeli daha aşan Fenerbahçeli futbolcular, Yobo'nun oğlu Joey'in doğum günü partisinde adeta gövde gösterisi yaptılar. Yobo'nun Millenium Konakları'ndaki evinin bahçesinde düzenlenen partiye, kaptan Alex'in önderliğinde hemen hemen yerli-yabancı bütün futbolcular ailece katıldı.

  Lunapark bile kuruldu
  PARTİYİ bir organizasyon firması düzenledi. Bahçeye inşa edilen çadırın içine mini bir lunapark kuruldu. Dondurmacı, şekerci standlarının da kurulduğu bahçede palyaçolar ve animatörler çocukları eğlendirdi. Büyük bir dayanışma örneği gösteren sarı-lacivertli futbolcuların, "Biz iyi bir aileyiz" mesajı verdiği doğum günü partisine Fenerbahçe İdari Menajer Hasan Çetinkaya katıldı.

  Fotoğrafa sığmadılar
  Neşeli geçen doğum günü partisinde 1 yaşındaki Joey, anne-babasının yardımı ile pastasını kesti. Sarı-lacivertli futbolcular topluca fotoğraf çektirdi. Bazı isimler kareye sığmadı.

  Emenike için izin çıkmadı
  DOĞUM günü partisine Joseph Yobo'nun vatandaşı Karabüksporlu Emmanuel Emenike de davetliydi. Ancak Nijeryalı futbolcuya "Yanlış anlaşılır" diye yönetiminden izin çıkmadı. Emenike'nin bir süredir Fenerbahçe'yle adı geçerken, Yobo'nun da devrede olduğu ileri sürülmüştü.

  Kendi aranızda eğlenin
  YOBO'nun özel davetlileri arasında yer alan teknik direktör Aykut Kocaman, "Siz kendi aranızda eğlenin" diyerek oyuncusunun davetini nazikçe geri çevirdi. Sarı-lacivertli çalıştırıcı, hafta içinde kendi doğum gününde de kutlama yapılmasına izin vermemişti.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN