Ada adayı

Salı 12.04.2011

Avrupa'nın dev ekiplerinin takibindeki sağ bek, İngiltere'ye göz kırptı. Başkan Yıldırım "Hayır" dedi ama Tottenham bastırıyor

Güçlü fiziği, bitmek bilmeyen enerjisi ve savunma yanında hücuma verdiği destek ile Avrupa'nın dev takımlarının listesine giren Gökhan Gönül için Tottenham kapıyı çaldı. F.Bahçe ile sözleşmesi devam eden tecrübeli oyuncu da yönetime, "İngiltere'ye gitmek istiyorum. Sezon sonunda sizlerden anlayış bekliyorum" diyerek görüşünü iletti. Kıran kırana süren şampiyonluk yarışı nedeniyle yönetim "Şimdilik bekleyeceğiz" yanıtını verdi.

Önce şampiyonluk
Başkan Aziz Yıldırım'ın, "Kimsenin gitmesini istemiyorum. Şampiyon olalım sonrasını konuşuruz. Gökhan gitmek isterse zorla da tutamayız" dediği öğrenildi. Ancak Yıldırım'ın Gökhan için bonservis bedeli olarak 15 milyon euro'dan aşağı inmeyeceği konuşuluyor. İngiliz ekibinin ciddi olduğunu kanıtlamak için sezon sonu 10 milyon euro önereceği de iddia ediliyor.

Liste uzun
ökhan Gönül uzun süredir menajerler tarafından takip ediliyor. Barcelona, Bayern Münih, Manchester United, Arsenal, Milan ve Atletico Madrid bu ekiplerden bazıları. F.Bahçe için sezon sonunda Gökhan'ı tutmak çok zor olacak.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN