Web Sürümüne Geç

  Menajerinden transfer açıklaması

  13 Nisan 2011, Çarşamba

  Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Gökhan Gönül'ün menajeri Ahmet Bulut, oyuncusuna Avrupa'dan kulüplerin ilgi duymasının normal olduğunu, ancak kendisinin basın üzerinden transfer yapmadığını söyledi.

  Bulut, yaptığı açıklamada, Gökhan'ın yeni menajerinin kendisi olduğunu ifade ederek, ''Ancak şu an için bir teklif yok. Zaten Gökhan, Fenerbahçe'nin şampiyonluğundan başka bir şey düşünmüyor'' dedi.

  ''Gökhan gibi milli bir futbolcuya Avrupa'dan ilgi olması normal. Ancak ben basın üzerinden transfer yapmam'' diyen Ahmet Bulut, şöyle konuştu:

  ''Kendisinin kulübüyle 2014 yılına kadar olan mukavelesi halen devam ediyor. Tabii ki milli takım oyuncusuna yurt dışından ilgi olması normal. Gökhan'ı isteyen bir takım varsa, öncelikle Fenerbahçe Kulübü'ne başvurması gerekir.

  Bununla birlikte şampiyonluğa giden bir takımda oynayan bir oyuncuyla ilgili yurt dışına transfer haberlerinin çıkması asla benim menajerlik anlayışıma uymaz. Çünkü basın üzerinden transfer yapmam. Bu tür haberlerin çıkması da oyuncumu yıpratıyor.''
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN