Nuri Şahin'e açık çek!

Çarşamba 13.04.2011 13:37

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım gözünü Dortmund’un süper yıldızı Nuri Şahin’e dikti.

Doğuştan Fenerbahçeli olan Nuri Şahin'in sözleşmesinde yer alan '6 milyon euro'ya serbest kalır maddesinin Yıldırım'ı harekete geçirdiği bildirildi.

Nuri Şahin'in sözleşmesinde yer alan maddeyle ilgili avukatlara talimat veren Yıldırım'ın bunun yanı sıra Nuri Şahin'i ikna etmek için Fenerbahçe Kırşehirliler Derneği Başkanı olan diş hekimi Abdullah Çelik'ten ve Almanya Fenerbahçeliler derneği Başkanı Mustafa Çömlek'ten de yardım istediği iddia edildi.

Çelik'in, Kırşehir'de bulunan Nuri Şahin'in aile büyükleriyle temas kurup Nuri'yi Türkiye'ye gelmesi için ikna turları düzenlediği iddia edildi. Çömlek'in de Hamburg'dan Dortmund'a geçerek Nuri ile ilgili bir iki kez görüştüğü bildirildi.

Nuri Şahin'in ise şu anda Türkiye'ye gelmek gibi bir niyetinin olmadığı özellikle yaptığı görüşmelerde Milano'da yaşamak istediğini söylediği bildirildi. Yıldırım'ın ise aracılar vasıtasıyla Nuri'ye, "Bonservisini sorun etmesin. Parayı da. Ona Avrupa'da kazanacağından çok daha fazlasını vereceğim" dediği bildirildi.

Etiketler Nuri Şahin
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN