Atom bombası

Perşembe 14.04.2011

"3-4 yıldız ile görüşüyoruz. Aralarında bize çok yakın bir futbolcu da var Bu isim bomba değil, atom bombası olacak. Taraftarımız çıldıracak"

Her fırsatta futbola Sao Paulo'da veda etmek istediğini dile getiren F.Bahçe'nin başarılı savunmacısı Lugano hakkında Sao Paulo'nun başkanı Jesus Lopes de çok çarpıcı açıklamalar yaptı. Bandeirantes TV'deki bir programa katılan Brezilya kulübünün başkanı, "Atom bombası" sözü vererek Lugano'yu ima etti. Kırmızı-siyahlı ekibin başkanı, "Çok önemli 3-4 yıldız ile görüşmelerimiz devam ediyor. Aralarında bize çok yakın olan bir isim de var" diye konuştu.

Taraftarımız da sevinecek
Taraftarı çıldırtacak bir ismi mutlaka kadrolarına katacaklarını belirten Lopes, "Bu isim bomba değil, atom bombası olacak. Şimdilik bu kadar ipucu verebilirim. Daha fazla konuşursam anlaşılabilir" ifadesini kullandı. Başkan Lopes, bu isimlerin merak edilmesi üzerine şunları söyledi: "Eski futbolcumuz Lugano da bu 3-4 yıldızın arasında. Şu anda Fenerbahçe'de forma giyiyor. Ama görüştüğümüz isimlerden biri o. Lugano'nun gelişi taraftarımızı sevindirecektir."

Cazip teklifler geliyor
Kendisine her röportajda, İtalya'ya gitmek isteyip istemediğinin sorulduğunu söyleyen Lugano, "Ben işimde istikrardan yanayım. Her zaman cazip teklifler geliyor. Henüz karar vermedim. Belki Avrupa'da 3-4 yıl daha oynayabilirim. Futbolu ülkemde bırakacağım" dedi.

Gençlere inanılmıyor
Türk futbolunda uzun vadeli proje yapılmadığını dile getiren Lugano şunları söyledi: "Futbollarını geliştirme çabaları olduğunu düşünüyorum. Ama alttan oyuncu çıkarmak gibi bir beklentileri hemen hemen yok. Onlar 23, 24 ve 25 yaşına gelmeden futbolcuya inanmıyorlar."

Etiketler Diego Lugano, Sao Paulo
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN