Web Sürümüne Geç

  Bursa'yı küçümsediler

  15 Nisan 2011, Cuma

  Uğur, Anadolu takımlarının 'Büyükler'e aşırı motive olduğunu ve Bursaspor'un aradan sıyrılıp şampiyonluğa ulaştığını söyledi

  Durum ortada
  UĞUR geçen sezon Anadolu takımlarının Bursaspor'a "kıyak" yaptığını söyledi. Tecrübeli oyuncu F.Bahçe gazetesine verdiği demeçte, "Anadolu takımları 'Büyükler'e aşırı motive oluyor. Bursa maçlarını ise ciddiye almadılar. Böyle olunca Bursa aradan sıyrıldı. Bu sezon 'Geçen yılın şampiyonu' gözüyle baktıkları için Bursaspor'u ciddiye aldılar, durum ortada" dedi.

  Hoca bizi anlıyor
  FUTBOLCUNUN sadece yetenekli değil aynı zamanda zeki olması gerektiğini de belirten Uğur, takımın şampiyonluğa gittiğini, oynayacak gibi hazır olduğunu da belirtip, "Şampiyonlukta pay sahibi olmak istiyorum. Elbette karar hocamın. Yerli bir hocayla çalışmak büyük avantaj. O bizi anlıyor, biz onu. Hedefim önce F.Bahçe, sonra milli takım forması" şeklinde konuştu.

  Uğur'un şanslıları
  RADYO F.Bahçe'de "Fenercell ile Playlist" programının bu haftaki konuğu Uğur Boral'dı. Çalınan 10 şarkının Uğur'un seçtiğini bilen 3 kişi ipod ve maç bileti kazandı. Uğur'un favori şarkısı Tracy Chapman'dan Baby Can I Hold You.
  Etiketler Bursaspor, Uğur Boral
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN