Nuri markajda

Perşembe 14.04.2011

Sözleşmesinde "6 milyon euro'ya serbest kalır" yazan Dortmund'lu yıldız için dernekler de devrede

F.BAHÇE Başkanı Aziz Yıldırım, Nuri Şahin'i almak için harekete geçti. Dortmund ile yaptığı sözleşmede, "6 milyon euro'yu getirirse serbest kalır" yazan Nuri için Kırşehir ve Almanya F.Bahçeliler dernekleri de harekete geçirildi. Başkan Yıldırım, "6 milyon euro kolay. Yeter ki Nuri gelmeyi kabul etsin. Ona Real Madrid'in vereceği paradan da fazlasını kazandırırım" dedi.

Ailesine baskı
AVUKATLARINA talimat veren Yıldırım, Nuri'nin memleketi Kırşehir'de ailesi ve Kırşehirliler F.Bahçe Derneği Başkanı Abdullah Çelik ve Almanya F.Bahçeliler Derneği Başkanı Mustafa Çömlek'ten de yardım istedi. Kırşehir'de diş hekimliği yapan Abdullah Çelik, Nuri'nin aile büyükleriyle görüşerek milli oyuncuyu ikna etmeye çalışıyor.

Milano'yu isterim
İNTER'in sportif direktörü Marco Branca, uzun zamandır Nuri'yi takip ettiklerini söyledi. Nuri'nin "Milano'da yaşamak istiyorum" sözleri de görüşmelerin ciddi olduğunu kanıtladı. Arsenal, Manchester City ve Chelsea, B.Münih de Nuri Şahin'i istiyor.

Mesut seni çağırıyor
BİLD gazetesi Real Madrid'in Nuri Şahin için teklif yaptığını yazdı. Haberde Mesut Özil'in yakın arkadaşı Nuri Şahin'i ikna edeceği yazıldı. Piyasa değeri 17.5 milyon euro olan Nuri sözleşmesindeki madde gereği 6 milyon euro'ya gidecek.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN