Mutlaka döner

Cuma 15.04.2011

Özen: Tuncay, Fenerbahçe'ye geri dönecek. Ama lig bitince olur mu bilmem. Ballı: Sezon sonunda şartlar oluşursa yeniden Fener'e gelir

WOLFSBURG'DA kadroya hasret kalan Tuncay Şanlı'nın, Fenerbahçe'de oynadığı dönemlerde antrenörü olan Önder Özen, Radyospor'a milli futbolcunun Fenerbahçe'ye geri dönme olasılığını değerlendirdi. Özen yaptığı açıklamada, "Bir gün mutlaka Fenerbahçe'ye dönecektir ama bu sezon sonunda olabilir mi bilmem. Wolfsburg ona iyi para ödedi. Tuncay, Fenerbahçe'ye gelir ama bu kolay olmayabilir" dedi.

Bedelliye hak kazandı
ÖZEN, bedelli askerlik yapmaya hak kazandığını hatırlattığı Tuncay'ın dönüş yolunun açık olduğunu vurguladı. Fenerbahçe'nin eski idari menajeri Volkan Ballı ise askerlik sorunu çözüldüyse Tuncay'ın her an Türkiye'ye dönebileceğini belirterek, "Tuncay için askerlik meselesi önemli bir etkendi. Bununla ilgili herhangi bir sorun olmazsa Tuncay Türkiye'ye gelebilir. O, Fenerbahçe'nin cesur yüreğidir. Sezon bittikten sonra şartlar uygun olursa Fenerbahçe'ye geleceğinden eminim" açıklamasını yaptı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN