Nefes kesecek

Cuma 15.04.2011

Kadrolarında, ligin en formda 7 oyuncusu bulunan ikinci yarının lideri Fener'le, ikincisi Gaziantep'in mücadelesi zevkle izlenecek

Yarın Şükrü Saracoğlu'nda oynanacak ve Süper Lig'in kaderini yakından ilgilendirecek kapışma, belki de son yılların en zevkli ve çekişmeli mücadelelerinden birine sahne olacak. Fenerbahçe, ikinci yarıda 11 maçta topladığı 31 puanla (10 galibiyet, 1 beraberlik) ligin ikinci yarısının lideri. Gaziantep ise bu dilimde topladığı 25 puanla (8 galibiyet, 2 yenilgi, 1 beraberlik) ikinci sırada. Analizlere göre ikinci yarının en formda oyuncuları da bu takımlarda.

2'nci ile 3'üncü Gaziantepspor'da
F.BAHÇE kaptanı Alex, maç içerisinde futbolcu performansını belirleyen tüm kriterler dikkate alınıp oluşturulan "İkinci Yarının En İyi Oyuncuları" analizine göre 10 kişilik listenin en başında yer alıyor. Gaziantepsporlu Cenk Tosun ise Brezilyalı yıldızın hemen arkasında ikinci sırada bulunuyor. Niang (4), Gökhan (6), Lugano (7), listenin diğer Fenerlileri. 'En İyi 10' listesinde Gaziantepsporlu Olcan 3. sırada, Sosa 8. sırada kendine yer buldu.
Etiketler gaziantepspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN