Resmen tehdit etti!

Cuma 15.04.2011 15:39

Fenerbahçe’nin ok atma özürlü okçusu Dani Güiza’nın İstanbul’a gelen avukatının Aziz Yıldırım’ı nasıl tehdit ettiği ortaya çıktı.

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman ile Başkan Aziz Yıldırım arasında sezon boyunca Bilica ve Dani Güiza yüzünden gizli bir sürtüşme oldu. Kocaman, sürekli olarak bu iki oyuncunun gönderilmesini istedi. Başkan ise karşı çıktı. Fakat Bilica'nın karıştığı olaylar, Güiza'nın ise bir türlü kendini takıma vermemesi Yıldırım'ı da çileden çıkardı. Yıldırım da bu iki oyuncudan desteğini çekti. İstanbul'a gelen Güiza'nın avukatı Vicente Montes'in ise Başkan Yıldırım'ı hayal kırıklığına uğrattı.

Fenerbahçe'ye yaklaşık 14 milyon euro bonservis bedeline gelen İspanyol golcü için La Liga'dan en iyi teklifin 2 ila 3 milyon euro arasında olduğunu iletti. Montes'in ayrıca, Yıldırım'dan Güiza'nın alacaklarına karşılık bonservisini de bedelsiz istediği ortaya çıktı. İspanyol avukatın, Yıldırım'ı, '2012'de zaten sözleşmesi bitiyor. Bonservisini vermezseniz, ayrılmaz. Hem kalan alacaklarını ödersiniz, hem de sezon sonunda bedelsiz gider' diye tehdit ettiği ortaya çıktı. Yıldırım'ın çılgına dönerek, bunu kendi seviyendeki avukatlarla hallet diyerek Montes'i, avukatlarına yönlendirdiği bildirildi.

Bu arada Bilica için de Sivasspor'un ve Eskişehirspor'un devrede olduğu iddia edildi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN