Kapım açık

Cumartesi 16.04.2011

Bayern'in sözleşme yapmadığı oyuncu, "Artık Türkiye'ye gitmek iyi fikir Şampiyonlar Ligi'nde olacak bir takım istiyorum" diyerek Fener'i işaret etti

BAYERN Münih ile henüz sözleşme yenilemeyen Hamit Altıntop, Fenerbahçelileri heyecanlandıracak açıklamalar yaptı. Almanya'da Spox.com'a konuşan ve Bayern Münih'te henüz kimsenin kendisiyle görüşmemesinden yakınan Hamit, "Artık benim için Türkiye'ye gitmek çok iyi bir fikir. Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak bir takımı istiyorum" diyerek Fener'i işaret etti.

Kapıları açık tutuyorum
HAMİT şunları söyledi: "Kendim için tüm kapıları açık tutuyorum. Profesyonelce işimi yapmak istiyorum. Kimsenin arkamdan konuşmasını istemiyorum. Bayern'deki dört yılımdan memnun değilim. Bir oynadım, bir oynamadım. Brezilya, yıldızlarını evine getiriyor. Bunun Türkiye'de de olması mantıklı ve iyi bir fikir. Türkiye'de işimi takdir eden bir kulübe gitmek, cezbedici olabilir."

Hevesim azaldı
Kardeşi Halil ile tekrar bir arada oynamanın güzel olacağını ama bu konudaki heveslerinin son dönemde biraz azaldığını belirten Hamit, "Her şey planladığımız gibi gitmedi" diye konuştu. Ribery ile Mekke'ye gittiğini dile getiren futbolcu, "O duyguyu anlatamam. Müthişti. İlerde hacca gitmek istiyorum" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN