Saracoğlu karıştı

Pazar 17.04.2011

Başkan Yıldırım hakeme sinirlenip sahaya inerken gol oldu Dany taraftar ile küfürleşti, saha karıştı. Yatıştırmak Yıldırım'a düştü

Dany fitili ateşledi
F.BAHÇE'nin 90+4'te Santos'un golüyle öne geçerken Şükrü Saracoğlu bir anda karıştı. G.Antep yedek kulübesinin olduğu bölüm ana baba gününe döndü. Sakatlanıp oyundan çıkan Dany'nin arkasındaki F.Bahçe taraftarlarına el kol işareti yapması bardağı taşırdı. Polis hemen oraya hareketlendi, kulübedeki G.Antepli oyuncular ve teknik direktör Tolunay Kafkas da olayların ortasında kaldı. Aykut Kocaman da olay yerine gelerek herkesi yatıştırmaya çalıştı. Bu arada F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile yönetici Murat Özaydınlı da orada göründü.

Ceza gelir mi?
YILDIRIM ve Özaydınlı sarılacivertli taraftarı ve G.Antep yedeklerini sakinleştirmeye çalıştı. İlginç olan başkan Aziz Yıldırım'ın olaylar olmadan önce sahaya inmesiydi. Hakem Hüseyin Göçek'in maç boyunca verdiği kararlara sinirlenen Yıldırım'ın, "Penaltılarımızı vermedi, adeta bizi doğradı. Sahaya inip ona birkaç sözüm olacak" diyerek aşağıya indiği iddia edildi. Yıldırım aşağı inerken de Santos'un golü geldi. Hakeme tepki vermek için sahaya inen Yıldırım da olayları yatıştırmaya çalıştı. F.Bahçe'nin ceza alıp almayacağı merak konusu oldu.

Sağduyu kazandı
Yıldırım olayları yatıştırmaya çalışırken polis F.Bahçe taraftarının önüne adeta duvar ördü. Kargaşa kimseye en ufak bir darbe olmadan bitti. Sadece tribünde bulunan bir taraftar plastik bir sandalyeyi havaya kaldırıp sonra bıraktı. Herkesin sağduyulu davranması büyük olayların çıkmasını da engelledi.

Emre BOL


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN