Gururla tanıttı

Salı 19.04.2011

"Her şeyi devletten bekleyemeyiz" diyerek G.Saray'a gönderme yapan Yıldırım, 13 bin 800 kapasiteli salonun eylülde açılacağını ekledi

F.BAHÇE Başkanı Aziz Yıldırım, Ülker grubu sponsorluğunda Ataşehir'de yapılan F.Bahçe Spor Kulübü Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Arena'yı basına ve sporculara gezdirdi. Başkan Yıldırım, Ülker grubuna teşekkür ederken, "Türkiye'de yalnız devlet eliyle her şeyin yapılmadığını F.Bahçe nasıl gösteriyorsa herkesten aynısını bekliyoruz. İnşallah örnek olur" diyerek G.Saray'a (Türk Telekom Arena Stadı için) gönderme yaptı.

Parayı ver, al
YÖNETİCİLERİN, sporcuların ve basının büyük ilgi gösterdiği tanıtıma Yıldırım esprileriyle damga vurdu. "Avrupa'nın en modern salonu" diyen Yıldırım'ın loca isteyen Ömer Onan'a, "Parayı ver, istediğini al" cevabı gülüşmelere neden oldu. Yıldırım basına da çattı: "Maşallah sizden bir şey kaçmıyor. Her şeyi 'dediği öğrenildi' diye yazıyorsunuz."

KONGRELER BURADA
37
bin 814 metrekare kapalı alanı bulunan komplekste 13 bin 800 kişilik salon göz kamaştırıyor. FIBA standartlarındaki salon eylülde hizmete girecek. F.Bahçe kongreleri de burada yapılacak. Küçük maçlar ve antrenmanlar bin 800 kapasiteli salonda yapılacak. F.Bahçe'nin voleybol ve basketbol maçları burada oynanacak. Tesislerde 2 bin 100 araçlık otopark, 44 loca ve 3 restoran bulunuyor.

Final-four bekliyoruz
Basketbol takımı kaptanı Ömer Onan, "Burada oynamak için sabırsızlanıyorum. Şimdiden iki yıl gençleştim" diyerek heyecanını dile getirdi. Onan, "Avrupa Ligi böyle bir salona final-four hediye edecektir. Başkanımız ve Ülker'e teşekkür ediyoruz" diye konuştu.


DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA