İzmir kuşatması

Perşembe 21.04.2011

Buca maçına yönetim de tam kadro gidiyor. İstanbul başta İzmir ve çevresinden maça akın olacak. İzmir tarihi bir gece yaşayacak

Misafir değil ev sahibi
F.BAHÇE yönetimiyle taraftarıyla İzmir'e akmaya hazırlanıyor. Maçın Atatürk Stadı'na alınması, kale arkası, açık tribünün tamamı ve kapalının da yarısının verilmesiyle F.Bahçe maçta 40 bin kişiyle konuk değil ev sahibi olacak. İstanbul başta İzmir ve çevresinden maç için adeta bir ordu İzmir'e gelecek. F.Bahçe yönetimi de maçta tam kadro olacak.

Trabzonspor takılırsa...
TRABZONSPOR yarın Eskişehir'e takılırsa Buca maçına ilgi katlanacak. Bu durumda maç biletlerinin karaborsaya düşeceğini de hesaplayan güvenlik güçleri pazar günü Atatürk Stadı ve çevresinde geniş önlemler alacak. İstanbul başta birçok ilde taraftar dernekleri organize şekilde İzmir'e hareket edecek. İzmir tarihi bir gece yaşayacak.

Bir şov da 23'ünde
HAFTA içinde Ataşehir'deki salonun inşaatını basın mensularına gezdirip şov yapan başkan Aziz Yıldırım, 23 Nisan'da divan üyelerini Topuk Yaylası'na götürecek. Üyeler burada piknik de yapacak.

40 otobüs gidiyor
GENÇ F.Bahçeliler 20 otobüs ile cumartesi gecesi İstanbul'dan yola çıkacak. İzmir yolunda çevre il ve ilçelerden gelen taraftar gruplarıyla konvoyun 40 otobüse çıkması bekleniyor. Taraftarlar, "İzmir'den lider döneceğiz. Trabzonspor mutlaka Eskişehir'e takılacak" diye konuşuyor.
Etiketler Trabzonspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN