5'te 5 yaparız

Cuma 22.04.2011

Kendi internet sitesinden açıklama yapan yıldız oyuncu, F.Bahçe'nin şampiyonluklara alışık olduğunu ve stresi kaldırabileceğini söyledi

F.BAHÇE'nin milli oyuncusu Gökhan Gönül, şampiyonluğa olan inancını tekrarladı. Kendi internet sitesinden açıklamalar yapan Gökhan, "5'te 5 yaparak şampiyonluğa ulaşacağız. Stresli bir döneme girdik ama F.Bahçe ve biz futbolcular şampiyonluk stresini rahatlıkla kaldırabiliriz" diye konuştu. Gökhan, her maça aynı hırs ve inançla çıktıklarını da ekledi.

Taraftara hediye ederiz
SAKATLIĞININ hemen hemen geçtiğini ve Buca maçında forma giyebileceğine inandığını belirten milli sağ bek, "Büyük F.Bahçe taraftarına şampiyonluk kupasını hediye edeceğiz. Bundan hiç kuşkum yok" iddiasında bulundu. F.Bahçe Kadın Basketbol Takımı'nı şampiyonlukları için kutlayan Gökhan, erkek voleybolcuların da kupayı alacaklarına inandığını söyledi, başarılar diledi.

Bandajla oynayacak
OMZUNDAN sakatlığı bulunan Gökhan Gönül dün özel bandajla idmana çıktı ve takımla çalıştı. Tecrübeli futbolcunun gerekirse maçta da bu bandajla oynayacağı açıklandı. Gökhan Gönül idmanlarda kendini fazla yormadı, ikili mücadelelerden ise kaçındı.

Atletico bırakmıyor
İspanyol basını ısrarla Gökhan Gönül'ün Atletico Madrid ve Barcelona tarafından istendiğini yazıyor. Elmundo Deportivo, Barcelona'nın yıldızı Dani Alves ile kıyaslanan Gökhan Gönül için Atletico Madrid'in kesenin ağzını açtığını, sezon sonunda alınacağını iddia etti.


Etiketler gökhan gönül
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN