Müthiş iddia!

Cumartesi 23.04.2011

Gazete, Chelsea'den ayrılması gündemde olan Fildişili yıldızın en iyi teklifi aldığı F.Bahçe'ye gitmesinin doğru olacağını yazdı

GÜİZA ile sezon sonunda yolları ayırmaya kararlı olan Fenerbahçe'nin dünya çapında bir golcüyü kadrosuna katmasına kesin gözüyle bakılırken, bu ismin kim olacağı konusundaki spekülasyonlara Avrupa basını da eşlik ediyor. ManU'lu Berbatov, Fiorentina'lı Gilardino, adı sıkça telaffuz edilen isimler. İngiliz The Sun gazetesi ise daha bomba bir iddia ortaya attı: Didier Drogba.

Ada'daki durumu belirsiz
G.Saray dahil birçok takımın peşinde olduğu Fildişili yıldıza en iyi teklifi F.Bahçe'nin yaptığını ileri süren gazete, "Drogba, Chelsea'den ayrılırsa gidebileceği en uygun yer Fenerbahçe olur" diye yazdı. Chelsea yönetimi, haftada 120 bin sterlin kazanan Drogba ile devam edip etmeme konusunda kararsız.

'LOVE İÇİN GÖRÜŞÜYOR'
SARI-lacivertlilerin, CSKA'nın Brezilyalı ünlü yıldızı Vagner Love ile de ilgilendiği ileri sürüldü. Ajansspor adlı internet sitesi, 27 yaşındaki sambacı için başkan Aziz Yıldırım'ın Rus kulübü ile pazarlık yaptığını iddia etti. Alex de Souza'nın transferde aracı olduğu iddialar arasında yer aldı.


Çağdaş DOĞAN


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN