Çocuklar gibi şen

Pazar 24.04.2011

Trabzon'un takılmasıyla coşan başkan, "Bu tesislere sahip çıkın. Tatile buraya gelin" dedi

Elleriyle yemek yedirdi
F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, yönetim ve Yüksek Divan Kurulu üyelerine Düzce'de yapımı süren kulüp tesislerini gezdirdi. Sarı-lacivertliler, İstanbul'dan 10 otobüsle dün Kaynaşlı'ya çıkarma yaptı. Topuk Yaylası'ndaki kamp ve konaklama tesislerini üyelere tanıtan Yıldırım, göl kenarında yürüyüş yapıp, futbol sahalarını ve inşaatı süren spor salonunu gezdirdi. Trabzon'un puan kaybıyla neşelenen Yıldırım, üyelerle tek tek ilgilenip, elleriyle yemek yedirdi.

Sizler için yaptırıyoruz
TOPUK Yaylası'ndaki tesislere şimdiye kadar 5 milyon lira harcadıklarını belirten Aziz Yıldırım, Yüksek Divan Kurulu üyelerine, "Bu tesisleri sizler için yaptırıyoruz. Buraya sahip çıkın. Ailelerinizle bu tesislere gelerek, tatilinizi burada yapın" dedi. Betonarme ve ahşap kısmı tamamlanan tesiste, yüzde 40'ı dubleks toplam 80 oda bulunuyor. Ayrıca kapalı havuz, fitness merkezi, restoran, Türk hamamı, solaryumve masaj odaları ile Fenerium mağazası da var.

Çimleri batırdınız
Aziz Yıldırım, gezi sırasında çok sıcak davrandığı basın mensuplarını, bir ara ilgiden bunalınca espriyle karışık fırçaladı. Göl kenarında, "Çok çektiniz yeter artık" diyen Yıldırım, "Buraya görüntü vermeye gelmedik. Çimlere basmayın, buraları batırdınız!" diyerek basın mensuplarını otobüslere geri gönderdi.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN