Çok sevinçliyiz

Pazartesi 25.04.2011

"Kağıt üzerinde kolay gözüken bir maçtı. Fakat sezon içinde en zorlandığımız maçlardan biri oldu. Kazandığımız için mutluyuz"

Fenerbahçe'nin hocası Aykut Kocaman, oyuncularını yürekten kutladığını söyledi. Kocaman, "Kağıt üzerinde kolay gözüken bir mücadeleydi. Fakat sezon içinde en zorlandığımız maçlardan birisi oldu. 3-1 geriye düştükten sonra tekrar oyunu lehimize çeviren arkadaşları yürekten kutluyorum. Kalan maçlar içinde her herhalde en değerli galibiyet bu olacak gibi. Böylesine bir maçı çevirdiğimiz için ve liderliği ele geçirdiğimiz için çok sevinçliyiz" diye konuştu.

SAHA ZEMİNİ KÖTÜYDÜ
Kötü bir zeminde oynadıklarını ifade eden Kocaman şöyle devam etti: "İlk yarıdaki temel problemlerden birisi de sahaydı. Topun akışını engelleyen bir sahada oynadık. Dolayısıyla topun akışı yavaşladığı andan itibaren rakibin sahayı ve alanları kapatması kolaylaşıyor. İlk yarıda biz de buna zemin hazırladık. İkinci yarı kanatlardan çıkmamız, Buca üzerindeki baskıyı artırdık ve ardından goller geldi." Güiza'yı özellikle kutlayan Kocaman, "Çok değerli bir gol attı" ifadesini kullandı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN