Web Sürümüne Geç

  Penaltı değil

  25 Nisan 2011, Pazartesi

  Markus Merk, Ahmet Çakar ve Erman Toroğlu: Top Ediz'in eline çarptı, hakemin kararı yanlış

  MESAFE ÇOK YAKINDI
  ŞAMPİYONLUK için son 4 haftaya girilirken dün gecenin en çok tartışılan pozisyonu F.Bahçe lehine verilen penaltıydı. 58. dakikada Gökhan'ın yaptığı orta Ediz'in koluna çarptı ve hakem Bünyamin Gezer yardımcısının da ikazıyla penaltıyı verdi. Eski hakemler Markus Merk, Ahmet Çakar ve Erman Toroğlu, F.Bahçe'yi ateşleyen, galibiyet yolunu açan penaltıyı yorumladı.

  F.BAHÇE İÇİN KIRILMA
  MARKUS Merk, "Gökhan ile Ediz'in mesafesi yakın. Kol vücudun bir parçası gibi açılıp kapanıyor. Bence penaltı yok. Gri bir pozisyon. Hakemin kararına saygılıyım ama görüşüm bu" dedi. Eski hakemlerden Ahmet Çakar ve Erman Toroğlu da Alman meslektaşıyla aynı fikirdeydi. İki eski hakem penaltının F.Bahçe için kırılma anı olduğunu ve galibiyeti getirdiğini sözlerine ekledi.

  İŞTE F.BAHÇE'NİN 7. PENALTISI
  FENERBAHÇE dün işte bu pozisyon sonrası penaltı kazanarak kaptan Alex de Souza ile skoru 3-2'ye getirdi. Bu aynı zamanda sarı-lacivertli takımın bu sezon kazandığı 7. penaltı oldu. Fenerbahçe böylece Spor Toto Süper Lig'de en çok penaltı kazanan takım olmayı başardı.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN