ABD'de sarı-lacivert kutlama

Pazartesi 27.06.2011 11:57

Fenerbahçe USA Derneği, New York'ta, derneğin kuruluşunun 10. yılını ve sarı-lacivertli ekibin 2010-2011 sezonu şampiyonluğunu kutladı.

Fenerbahçe Kulübü'nden yapılan açıklamaya göre, Long Island City Water's Edge Restaurant'ta gerçekleştirilen kutlamaya, New York'ta yaşayan Fenerbahçelilerin yanı sıra Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Koç, Yüksek Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay ile Kürek Şubesi Onursal Başkanı Kamil Olcay katıldı.

Ali Koç, yaptığı konuşmada, başarılı bir sezonu geride bıraktıklarını ve bunu dünyanın her yerinde doyasıya kutladıklarını söyledi. Ali Koç, taraftar derneklerinin Fenerbahçe sevgisinin dünyaya yayılmasında büyük bir rol oynadığını, Fenerbahçe USA Derneği'nin başarılarını memnuniyetle takip ettiklerini belirtti.

Yüksek Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün profesyonel ve amatör branşlardaki sporcu sayısı ve müsabakalardaki başarısının her geçen yıl arttığını ifade etti. Fenerbahçe taraftarı olan New York Başkonsolosu Mehmet Samsar da Fenerbahçe USA Derneği'ni başarılı çalışmalarından dolayı kutladı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN