Ben zaten Barça'dayım

Pazartesi 27.06.2011

"Barcelona'ya uzakta değilim. Çünkü Türkiye'nin Barça'sında oynuyorum"

Sadece Copa Amerika
ADI son günlerde Katalan devi Barcelona ile sıklıkla anılan Andre Santos, kendisine gelen bir teklif olup olmadığına ilişkin sorulara ilginç yanıtlar verdi. Copa Amerika için Brezilya Milli Takımı kampında bulunan sambacı, Record radyosunun muhabirinin, "Barcelona seni istiyormuş, bu doğru mu?" sorusuna gülerek, "Doğru, Barcelona'ya uzakta değilim. Çünkü Türkiye'nin Barçası'nda oynuyorum" yanıtını verdi. Santos, hiç teklif almadığını belirterek, "Sadece Copa Amerika'yı düşünüyorum" dedi.

Beni gururlandırıyor
Fenerbahçe'de çok başarılı bir sezonu geride bıraktığını ve Türkiye'de çok mutlu olduğunu belirten 28 yaşındaki futbolcu, adının büyük kulüplerle anılmasının kendisini gururlandığını ifade ederek, sözlerine şöyle devam etti: "Fenerbahçe ile 3 yıl daha kontratım var, kimseyle transfer konuşamam. İyi bir teklif gelirse takımım beni gönderir mi bilemem. Barcelona'nın bana ilgisi yeni bir şey değil. Bunlar zaman zaman gündeme geliyor ama sonuçta ortada elle tutulur hiçbir şey yok."

Brezilya, Copa Amerika'da ilk maçını 3 Temmuz'da Venezuela ile yapacak. "Milli takım ile kupayı kaldırıp bu sezon ikinci şampiyonluğumu yaşamak istiyorum" diyen Andre Santos, daha sonra nişanlısı Suelem ile evlenmek istediğini söyledi.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN