Emre yanlış yaptı

Çarşamba 29.06.2011

Sarı-lacivertli eski yönetici Vefa Küçük: Emre, Sadri Şener'e yönelik yorum yapmamalıydı

Fenerbahçe'nin önemli isimlerinden eski başkan yardımcısı Vefa Küçük, Radyospor'a yaptığı açıklamada, Trabzonspor Başkanı Sadri Şener hakkında yorum yapan Emre Belözoğlu'nu eleştirdi. Küçük, "Kulüpler düzeyinde tartışma her zaman olur. Ama açıklama yapan kişi kulüp başkanıysa buna cevabı diğer kulübün başkanı verir. Ya da yöneticiyse yönetici verir. Milli futbolcumuz Emre Belözoğlu'nun, bir başka kulübümüzün başkanına söz söylemesi doğru değil. Haklı bile olsa... Bu tüm diğer takımın futbolcuları için de geçerlidir" dedi.

Transferler isabetli
KÜÇÜK, Fenerbahçe yönetiminin transferde akıllı hamleler yaptığını savunarak, "Serdar, savunmada doğrudan oynayabilecek bir futbolcu. Orhan Şamda Gökhan'a çok iyi bir alternatif. Sezer, ihtiyacımız olan bir yıldızdı. Emenike ile hücum hattı daha kuvvetlendi" görüşünü savundu.

Tuncay Şanlı dönsün
ADI Fenerbahçe ile gündeme gelen Tuncay Şanlı için de düşüncelerini anlatan Küçük, bu konuda şöyle dedi: "Yuvaya dönerse bütün Fenerbahçeliler onu bağrına basar. Ancak döndükten sonra performansını ne olacağını kestirmek zor. Semih'in kalması da çok doğru bir karar olmuştur."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN