Son birkaç gün

Çarşamba 29.06.2011

Aykut Kocaman'ın kalmasını istediği Nijeryalı stoper konusunda geri adım atan İngiliz ekibinin 3.5 milyon euro'ya 'evet' demesi bekleniyor

DİĞERLERİ DE YANAŞMADI
Geçen sezon kiralık olarak sarılacivertli formayı giyen Yobo'nun bonservisini almaya çalışan Fenerbahçe, mutlu sona yaklaştı... Teknik direktör Aykut Kocaman'ın mutlaka takımda kalmasını istediği Nijeryalı stoper için 8 milyon euro bonservis bedeli talep eden Everton, diğer taliplerinin de bu bedeli ödemeye yanaşmaması üzerine geri adım attı. Yobo'dan iyi bir gelir elde etmeyi uman İngiliz ekibinin başkanı Bill Kenwright, konunun birkaç gün içinde çözülebileceğini söyledi.

ANCAK YARISINI VERİRİZ!
SKY Sport'a konuşan Kenwright, "Önümüzdeki günlerde Fenerbahçe ile anlaşacağımızı düşünüyorum.
Birkaç gün içinde Yobo transferine nokta koymayı umuyorum" ifadesini kullandı. Sky Sport'taki haberde; İngiliz kulübünün Nijeryalı yıldız için 8 milyon euro'luk talebine karşılık sarı-lacivertlilerin ancak bu rakamın yarısını verebileceğini bildirdiğine de vurgu yapıldı. Türk spor basınının 1 numarası FOTOMAÇ'ın ulaştığı bilgilere göre ise Fenerbahçe işi 3.5 milyon euro'ya bitirecek.

UCHE ARACILIK ETTİ
Sarı-lacivertlilerin Nijeryalı eski oyuncusu Uche, vatandaşı Yobo'nun Fenerbahçe'de kalması için yapılan görüşmelere adeta aracılık yapıyor. Uche, kickoff.com'a yaptığı açıklamada, "Fenerbahçe, Yobo için en doğru tercihtir. Zaten Yobo da bunu istiyor. Umarım iki kulüp de onun iyiliğini düşünürler" dedi.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN