Yobo iddialı!

Salı 06.09.2011 15:50

Fenerbahçe'nin İngiltere Premier League ekibi Everton'dan bir yıllığına kiraladığı Joseph Yobo, geçen sezon mutlu olduğu ve heyecan duyduğu kulübe yeniden katıldığını söyledi.

İngiliz yayın kuruluşu BBC'de yer alan habere göre, geçen sezon da Fenerbahçe'de kiralık oynayan 31 yaşındaki savunma oyuncusu Yobo, iki kulüp arasındaki küçük sorunların çözülmesinden dolayı mutlu olduğunu belirterek, ''Doğrusu zor bir üç aydı. Birtakım aksaklıklar oldu ama sonunda geçen sezon mutlu olduğum ve heyecan duyduğum kulübe yeniden katıldım'' dedi.

Verdiği karardan dolayı mutlu olduğunu ifade eden Nijeryalı oyuncu, futbolcuların her zaman oynamak istediğini, Fenerbahçe'nin de kendisine bunu sağladığını kaydetti.

Yobo, futbolda şike ve teşvik iddialarıyla ilgili bir soruya, ''Güçlü bir takımız ve daha sert mücadele edeceğiz. En iyi takım olduğumuz yeniden ispat edeceğiz. Büyük ve tutkulu taraftarlarımız var'' yanıtını verdi.

Everton'a, Nijeryalı taraftarlara, takım arkadaşlarına anlayışlarından dolayı teşekkür eden Yobo, ''Şimdi Fenerbahçe'de en iyi performansı sergileme zamanı'' dedi.
Etiketler Joseph Yobo
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN