Web Sürümüne Geç

Özel bir galibiyet

Salı 13.09.2011

"Kazanmamız gereken bir karşılaşmaydı. Rakiplerin kaybetmesinden dolayı değil. Başka anlamı vardı"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, lige galibiyetle başlamaların kendileri için büyük bir moral kaynağı olduğunu söyledi. Sıkıntılı bir dönemden geçtiklerini ifade eden Kocaman, "Bu maç bizim için mutlak 3 puan gerektiren bir maçtı. Rakiplerimizin kaybetmesinden dolayı değil. Başka bir anlamı vardı" dedi. Ordu karşısında topu ileri taşımakta zorlandıklarını belirten sarı-lacivertli çalıştırıcı, "Topu ileri taşımakta zorlandık. Bu bizim adımıza sıkıntıydı" diye konuştu.

11 GÜNDE 4 MAÇ YAPACAĞIZ
Kocaman şöyle devam etti: "Yeni transferlerin oyunundan memnunum. Her oyuncumdan memnunum. Şikayet edecek durumum yok. Dönecek oyuncularla ilgili doktorlarla konuşacağız. 11 gün içerisinde 4 zorlu karşılaşma oynayacağız. Buna 'Kaderin cilvesi' diyelim. Gaziantepspor ve Kayseri'ye karşı sıkıntılarımız var ama Gaziantep'te bir adım önde olmaya çalışacağız." Orduspor'u da kutlayan Aykut Kocaman, "Böyle oynarlarSA ligin yeni bir rengi olacaklar" dedi.

ZEMİN KÖTÜYDÜ
Şükrü Saracoğlu Stadı'nın zeminin kötü olduğunu belirten Aykut Kocaman, bu nedenle zaman zaman zor anlar yaşadıklarını belirterek, gerekli düzenlemelerin yapılması gerektiğini söyledi.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN