Senin için Aziz Baba

Salı 13.09.2011

Cristian, gol sonrası Sezer'e koşup arkadaşının formasının altındaki Aziz Yıldırım tişörtünü çıkardı. Takım, "Bu gol senin için başkan"diye bağırdı

Fenerbahçeli futbolcular, 31. dakikada Cristian Baroni'nin ayağından atılan maçın tek golünden sonra anlamlı bir şov gerçekleştirdiler. Semih'in asistiyle bu sezon ligde Fenerbahçe'nin ilk golü kaydeden isim olan Cristian, yedek kulübesindeki Sezer Öztürk'e koştu ve takım arkadaşının formasının içine giydiği ve üzerinde başkan Aziz Yıldırım'ın fotoğrafının olduğu tişörtü çıkartarak boş tribünlere doğru gösterdi. Takım bu sırada, "Bu gol senin için Aziz başkan" diye bağırdı. Golü başkası da atsaydı aynı şey yine yaşanacaktı.

Her türlü şarta hazırız
Fenerbahçe forması altında Süper Lig'de 4. golünü kaydeden Cristian, maçtan sonra, "Saha dışında olanlara rağmen, takım olarak ayaklarımız hep sahadaydı. Umuyorum sezon boyunca bu hep böyle devam edecek. Bizler her türlü şarta hazırız. Hayatımın en önemli gollerinden birini attım. Kendimi geliştirmek için elimden geleni yapıyorum" dedi. Cristan ligde en son golünü 491 gün önce Ankaragücü'ne atmıştı.


Etiketler Aziz Yıldırım
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN