Fenerbahçe günlüğü

Perşembe 15.09.2011
Federasyona trafik tepkisi!
Taraftarlar F.Bahçe'yi 2.75 günde bir maç yaptıran federasyona kızgın. Rakipler 3, hatta 4 günde bir oynarken Fenerbahçe'nin maç trafiği tepki çekiyor. Orduspor ile pazartesi oynayan F.Bahçe, yarın G.Antep, salı Manisa, 23 Eylül Salı günü Kayseri ile oynayacak. Kanarya 11 günde 4 maça çıkacak.

Kafkas'tan sağduyu çağrısı
Gaziantep Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, F.Bahçe maçında kötü tezahürat olmaması için taraftarı uyardı. Kafkas, "Geleneksel konukseverliğimizi gösterelim. Yöneticilerin hataları kulübe mal edilemez. Taraftarımız kendi takımına destek versin. Asla rakibi incitecek tezahürat yapmayın" dedi.

Orhan Şam ve Özer belki
Sakat oldukları için Ordu maçı kadrosuna alınmayan Orhan Şam ve Özer'in Gaziantep'e karşı forma giyme şansları belirdi. Dün düz koşu yapan iki oyuncu için son karar bugün verilecek. Orhan ve Özer bugün takımla idmanı tamamlarsa G.Antep maçı kadrosuna alınacak. Emre ve Serdar kadroda yoklar.

Bugün çalışıp uçacaklar
F.Bahçe yarın oynanacak G.Antep maçı için bugün özel bir uçakla gidecek. Sabah 11.00'de yapılacak idmandan sonra kafile 17.00'de Sabiha Gökçen'den hareket edecek. Yarın saat 20.00'de Kamil Ocak Stadı'ndaki mücadeleden sonra yine özel uçakla dönülecek.

Bayanlar 'Komşu'ya
F.Bahçe bayan basketbol takımı, Yunanistan'ın başkenti Atina'da, Athinaikos'un 95. kuruluş yıldönümü için yapılacak 4'lü turnuvaya katılacak. 23- 25 Eylül'de oynanacak. Turnuvaya F.Bahçe ve Athinaikos dışında Panathinaikos ve Partizan katılacak. Kafile 22'sinde gidecek.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN